آمادگی کامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در تامین برق پایدار مشترکین در سیل اخیر

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد گفت: با بروز خسارات و حادثه ناشی از سیل در دارالعباده ، تمهیدات لازم برای خدمات رسانی مطلوب در کوتاه‌ترین زمان اندیشیده شده و با آغاز بارندگی ، اکیپ‌های اجرایی شرکت توزیع نیروی برق استان در حالت آماده باش و خدمت رسانی گسترده به شهروندان بوده اند.
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس جم عنوان داشت : خوشبختانه نیروهای عملیاتی و اجرایی این شرکت موفق شدند در شرایط بحرانی در بارندگی هفته دوم مرداد ، عملکرد مطلوبی از خود نشان دهند.

این مقام مسئول اظهار داشت : حجم بارش ها در بعضی از مناطق به گونه ای بود که ضمن سقوط تیر و شکستن درختان بر روی شبکه توزیع برق ؛ موجب پارگی سیم و قطع برق شود.

وی اضافه کرد : سیل هفته دوم مرداد ماه یزد خسارت عمده ای به شبکه توزیع برق استان وارد کرد که در مقایسه با شرایط مشابه در سال های گذشته کم سابقه است.

مهندس جم افزود : از ساعت یک بامداد روز هفتم مرداد در برخی از نقاط استان شاهد قطعی برق بودیم که با تلاش مستمر همکاران شرکت توزیع برق در سراسر استان ، خاموشی ها در اسرع وقت مدیریت و برق مشترکین بصورت پایدار تامین شده است .

وی اذعان داشت :در جریان بارندگی سیل آسا ، ۳۵ گروه عملیاتی اعم از ۱۵ گروه عملیاتی پیمانکاران و ۱۰ گروه نصب و تعویض کنتور برای رفع مشکلات مردم به صورت شبانه روزی فعالیت داشنه اند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان افزود : در شرایط بحران استان ، هیچگونه حادثه جانی مرتبط با برق گزارش نشد و با همراهی مردم عزیز ، برق پایدار تامین شده است .

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد تاکید کرد: سامانه شبانه روزی ۱۲۱ آمادگی دارد در شرایط اضطرار در زمان ایجاد خسارت به شبکه برق و یا خاموشی احتمالی به موازات برنامه کاربردی “برق من” که به راحتی در اختیار مردم است نسبت به ثبت گزارش اقدام کند.