ثبت‌نام ۹۰ نیکوکار اشکذری برای حمایت ایتام و محسنین

رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر گفت: بیش از ۹۰ نیکوکار اشکذری در دهه اول محرم امسال برای حمایت از ۱۹۵ نفر از ایتام و محسنین تحت پوشش در این شهرستان ثبت‌نام کردند.
محمدعلی کریمی زارچی، رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر با بیان اینکه شهرستان اشکذر سال گذشته جایگاه نخست در بین شهرستان‌های استان در رشد جذب درآمد برای کمک به ایتام و محسنین را داشته است اظهار کرد: مردم ولایتمدار و نیکوکار این شهرستان در مراسم‌های عزاداری پرشکوهی که برگزار می‌کنند همواره در انجام امور خیرخواهانه و احیای سنت‌های حسنه الهی نیز پیشگام هستند و در سال گذشته بیش از دو میلیارد تومان به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت این نهاد در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین کمک کردند.

وی تصریح کرد: امسال نیز در دهه اول محرم بیش از ۹۰ نفر از عزاداران حسینی با تأسی از سیره معصومان(ع)، حمایت ۱۹۰ نفر از ایتام و محسنین تحت پوشش در این شهرستان را به عهده گرفتند.

وی افزود: یکی از خیران نیز در اقدامی تحسین برانگیز حمایت ۱۱۰ یتیم با پرداخت ماهیانه ۵۵ میلیون ریال را برعهده گرفته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر با بیان اینکه حامیان نیکوکار می‌توانند با پرداخت ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان حمایت فرزندان معنوی خود را بر عهده بگیرند گفت: سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir برای ثبت‌نام و حمایت ایتام و فرزندان نیازمند در نظر گرفته‌ شده است و همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری به کمیته امداد شهرستان و یا مراکز نیکوکاری در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.