حضور تک تیراندازان خارجی در پادگان شهید صدوقی یزد

تک تیراندازان نظامیان جهان در قالب تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی تیراندازی ۲۰۲۲ ویژه نظامیان در پادگان شهید صدوقی یزد مستقر و خود را برای این دوره مسابقات آماده می کنند.

تیم‌های شرکت کننده در مسابقات بین‌المللی تک تیراندازی ۲۰۲۲ ویژه نظامیان پس از استقرار در محل برگزاری مسابقات، تمرینات خود را در آموزشگاه رزم مقدماتی شهید صدوقی نیروی زمینی سپاه در یزد آغاز کردند.

سردار علی اکبر پورجمشیدیان، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در باره این مسابقات گفت: با توجه به ورود تیم‌های کشور‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها به شهر یزد و انجام تمرینات تیمی، این مسابقات امروز بعد از برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز می‌شود.

وی افزود: در این دوره از مسابقات، نفرات و تیم‌های برتر از چند کشور از جمله روسیه، چین، بلاروس، ازبکستان، آذربایجان، زیمبابوه و دو تیم برتر نیروی زمینی سپاه به نمایندگی از نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران شرکت خواهند داشت.

سردار پورجمشیدیان گفت: این مسابقات برای اولین بار به میزبانی کشورمان برگزار می‌شود و برنامه ریزی خوبی از سوی یزدی‌های و آموزشگاه شهید صدوقی برای میزبانی انجام شده است.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: این مسابقات که با حضور قویترین ارتش‌های جهان در حوزه زرم زمینی برگزار می‌شود، تاثیر بسزایی از لحاظ دیپلماسی نظامی، ارتقای سطح آموزش نیرو‌های شرکت کننده و توسعه زیرساخت‌های خواهد داشت.

وی با بیان این‌که این دوره مسابقات تا پنج شهریور در استان یزد ادامه دارد، تأکید کرد: برگزاری این چنین رویدادهایی نقش مهم در آمادگی نیروهای رزمی و دفاعی ایفا می‌کند.