رژیم صهیونیستی در اولین روز حمله به نوار غزه از ۱۶ تن بمب و گلوله استفاده کرده است.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» گزارش داد، در روز اول حمله این رژیم به نوارغزه که در ساعت ۱۶:۱۶ دقیقه (به وقت محلی) روز جمعه (دیروز/۱۴ مرداد) با ترور «تیسیر الجعبری» فرمانده ارشد جهاد اسلامی آغاز شد ۱۴ هدف مربوط به جهاد اسلامی  هدف گرفته و ۱۶ تن بمب و گلوله استفاده شد.

 

این روزنامه در ادامه اعلام کرد، ارتش رژیم صهیونیستی از جنگنده و توپخانه برای حمله به ۲۴ هدف استفاده کرده و پهپادهای هجومی نیز برای تعقیب هسته‌های وابسته به جهاد اسلامی بکار گرفته شده است.

دیروز، گروه‌های مقاومت فلسطین در پاسخ به حملات رژیم موقت صهیونیستی به نوار غزه، شهرک‌های اطراف غزه و جنوب تل‌آویو را هدف حمله موشکی قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی امروز (شنبه) اعلام کرد، مقاومت فلسطین از دیروز (جمعه) تا به امروز ۱۶۰ راکت و موشک به سمت شهرک‌های صهیونیستی شلیک کرده است.

ران کوخاو، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد، از زمان آغاز حمله ۳۰ حمله به ۴۰ هدف جهاد اسلامی در نوار غزه داشته است و برای یک حمله یک هفته‌ای و شاید طولانی‌تر آماده می‌شود.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی سپس اعلام کرد، «تیسیر الجعبری» فرمانده ارشد جهاد اسلامی هدف آخر نبوده و اگر لازم باشد عملیات گسترده‌تر می‌شود.