شگفتی‌سازی تیم فوتبال چادرملواردکان در جام حذفی کشور

شگفتی‌سازی تیم فوتبال چادرملواردکان در جام حذفی کشور

تیم فوتبال چادرملو اردکان یزد در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی کشور دست به کاری بزرگ زد و با غلبه بر مس کرمان به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کرد.

در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال، تیم چادرملو اردکان با شکست دادن تیم مس در شهر کرمان تنها تیم لیگ دسته اول است که به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

تیم چادرملو در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور میهمان مس کرمان بود که مسابقه در وقت قانونی یک بر یک مساوی تمام شد و در ضربات پنالتی نماینده فوتبال یزد در لیگ آزادگان در پایان با نتیجه پنج بر سه بر حریف پیروز شد و جوار حضور در مرحله بعدی را بدست آورد.

صعود تیم چادرملو به مرحله یک چهارم نهایی جام حدفی کشور با وجود تیم‌های مدعی و مطرح فوتبال کشور کار مهم و بزرگی است که بدست آمد.

تیم چادرملو اردکان با برد شیرین روز گذشته خود هم‌اکنون تنها تیم لیگ یکی جام‌حذفی در مراحل بعدی است که امیدواریم همانند مسابقات گذشته خود موفق عمل کند.

مرحله یک چهارم بدون حضور سرخآبی‌ها برگزار می‌شود و تیم‌های حاضر در مرحله یک چهارم جام‌حذفی شامل چادرملو اردکان، سپاهان اصفهان، تراکتور سازی تبریز، گل‌گهر سیرجان، ملوان بندر انزلی، آلومینیوم اراک، مس رفسنجان و هوادار تهران است.

مرحله یک چهارم نهایی جام‌حذفی فوتبال ایران با حضور هفت تیم لیگ‌ برتری و یک تیم لیگ دسته یک برگزار خواهد شد و چادرملو اردکان تنها نماینده لیگ یک در ادامه این رقابت‌هاست.

به احتمال فراوان در صورت برخورد چادرملو اردکان با قرعه تراکتور سازی تبریز، ملوان بندرانزلی، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک، این تیم در ورزشگاه شهید نصیری یزد از رقبای قدرتمند خود پذیرایی می‌کند.

زمان قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کشور متعاقبا توسط فدراسیون فوتبال اعلام می‌شود و قطعا حضور چادرملو در این مرحله بسیار اهمیت دارد و افتخاری برای یزد محسوب می شود.

کارشناس فوتبال یزد گفت: صعود تیم فوتبال چادرملو اردکان به مرحله یک چهارم نهایی جام حدفی کشور با وجود بهترین تیم ها یک کار بزرگ و مهم محسوب می شود.

” جمال دهقانی ” افزود: در مسابقات گذشته جام حذفی تیم چادرملو همه دیدارهای خود را همراه با برنامه انجام داد و رسیدن به این مرحله مهم با تلاش کادرفنی و بازیکنان بدست آمد.

وی خاطرنشان کرد: مسابقات جام حذفی در مرحله یک چهارم نهایی به دلیل حضور تیم‌های لیگ برتری بسیار حساس و دارای اهمیت و جای هیچ اشتباهی نیست.

این کارشناس فوتبال اظهار کرد: اگر چادرملو همانند مسابقات مراحل قبلی جام حذفی در یک چهارم نهایی نیز خوب ظاهر شود بدون شک می‌تواند به مرحله نیمه نهایی و کسب افتخاری دیگر برای یزد دست یابد.

۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی یزد در لیگ‌های کشوری حضور دارند و این استان با یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیات ورزشی استانی، ۴۰۰ هیات شهرستانی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی و ۲ هزار فضای ورزشی باز و مسقف در ۱۲ شهرستان در اختیار دارد