محرومیت در انتظار قرمزها؟

محرومیت در انتظار قرمزها؟

سینا اسدبیگی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن چهارشنبه هفته گذشته با عقد قراردادی رسمی به پرسپولیس پیوست، موضوعی که به شدت مورد انتقاد مسئولان باشگاه ذوب‌آهن قرار گرفت و این باشگاه مدعی شد هافبک جدید سرخپوشان با این باشگاه قرارداد داخلی امضا کرده است.

اسدبیگی که مدتی در تمرینات پیش فصل ذوب‌آهن حضور داشت، ظاهراً پس از توافقی که مدیر برنامه‌هایش با مسئولان باشگاه ذوب‌آهن داشته قراردادی که از طریق «واتساب» برای او ارسال شده بود را امضا و عکس این قرارداد را به باشگاه ارسال کرده است،‌ اما پس از چند روز قرارداد جدیدی با باشگاه پرسپولیس به امضا رساند. گفته می‌شود دلیل اسدبیگی برای عقد قرارداد جدید با پرسپولیس عدم واریز مبلغ مورد توافق در تاریخ تعیین شده برای فصل جدید بوده است.

باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرده از اسدبیگی به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت خواهد کرد اما هنوز اقدامی رسمی از سوی باشگاه اصفهانی انجام نشده و این باشگاه در حال استعلام از مراجع مربوطه است.

در صورتی که ذوب‌آهن به صورت رسمی از اسدبیگی و باشگاه پرسپولیس شکایت کند، کمیته وضعیت و فدراسیون فوتبال برای تعیین تکلیف این پرونده به احتمال بسیار زیاد از فیفا استعلام خواهد گرفت. باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار این پرونده خواهد بود.