واکنش اداره کل ورزش وجوانان استان یزد در پی ناراحتی یکی از خبرنگاران پیشکسوت در شهرستان میبد

واکنش اداره کل ورزش وجوانان استان یزد در پی ناراحتی یکی از خبرنگاران پیشکسوت در شهرستان میبد


واکنش اداره کل ورزش وجوانان استان یزد در پی ناراحتی یکی از خبرنگاران پیشکسوت در شهرستان میبد

اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در بیانیه ای به صحبت های ردو بدل شده رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان میبد وخبرنگار پیشکسوت استان واکنش نشان دادو ازجامعه رسانه ای استان عذرخواهی کرد.

اداره کل ورزش وجوانان استان یزد در بیانیه ای آورده است:

اداره کل ورزش وجوانان استان جایگاه خبرنگار را مقام والایی قلمداد میکندو ارزش کار خبرنگاران را در راستای اطلاع رسانی وشفافیت جامعه به عنوان یکی از مهمترین حرفه ها یادکرده وجایگاه خبرنگاران را که رسالت خطیر آگاهی بخشیدن به مردم و جامعه را بردوش دارند را با ارزش میداند.
اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با نهایت احترام به جامعه خبرنگاری استان و نهادهای رسانه ای این موضوع را پیگیری کرده و کاملا حل و فصل گردیده امیدوار است اکنون که هر روز خبری خوش از درخشش و موفقیت جوانان و قهرمانان یزدی در عرصه های ملی و خصوصاً فراملی شنیده می شود، مطبوعات و رسانه های استان به ویژه رسانه‌های تخصصی ورزشی با درایت و کاردانی ضمن مدیریت فضای مجازی با اتحاد و همدلی در پی جهش پیشرفت ورزش استان و کشور طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی و همسو با شعارسال گام بردارند.
در پایان اعلام میگردد،جناب آقای ابراهیمی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان میبد جوانی خدوم وانقلابی و فرزند شهید و از یادگاران باارزش این مرزوبوم است که همواره رابطه خوبی با خبرنگاران داشته است و دراین مورد بخصوص نیزقطعا سوءتفاهمی بیش نبوده وبا تماس رئیس اداره ورزش و جوانان باوی دلخوری پیش آماده حل و فصل گردید.

🔸 مدیر خانه مطبوعات استان یزد تاکید کرد؛
🔹 خانه مطبوعات استان بی‌احترامی به خبرنگاران را بر نمی‌تابد

🔸 علی مشیری نیا مدیرخانه مطبوعات استان یزد در گفت و گو با خبرنگاران گفت: اصحاب رسانه با توجه به رسالتی که در باب روشنگری و اطلاع‌رسانی دارند دارای جایگاه ویژه ای در جامعه هستند.
🔸 وی افزود: این قشر زحمتکش در هر شرایطی بنا بر رسالت خود سعی کرده است تا بهترین شیوه را برای گام نهادن در مسیر رسالت داشته باشد.
🔸 مدیرخانه مطبوعات استان یزد ادامه داد: اکنون که خبرنگاران و اصحاب رسانه در این مسیر پرمشقت دل به راه زده‌اند، نیازمند همراهی و همکاری اقشار مختلف به ویژه مسئولان در جهت تنویر افکار عمومی و ارتباط با مردم هستیم.
🔸 وی با اشاره به بی احترامی یکی از مدیران شهرستانی نسبت به یکی از پیشکسوتان و اصحاب رسانه استان یزد گفت: اما متاسفانه امروز در اقدامی از سوی یکی از مدیران شهرستان‌های استان شاهد خدشه دار شدن احساس یکی از پیشکسوتان عرصه رسانه استان بودیم که این اقدام ناشایست به نحوی توهین به جامعه رسانه ای و خبری استان بوده است.
🔸 وی ضمن ابزار ناراحتی و تاسف از این رفتار ناشایست مدیر مربوطه، خواستار عذرخواهی وی از این پیشکسوت رسانه و اهالی رسانه استان شده است.
🔸 مدیر خانه مطبوعات استان یزد بیان کرد: با توجه به اهمیت نهضت پاسخگویی امیدواریم این روند در استان و در بین مدیران گسترش پیدا کند و مدیران نیز به نحو شایسته پاسخگوی اصحاب رسانه باشند تا مجددا شاهد تکرار این اتفاقات نباشیم.