۳۰ نمایشگاه تخصصی و عمومی تا پایان امسال در یزد برگزار می شود

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی یزد از برگزاری بیش از ۳۰ نمایشگاه در قالب ۲۵ رویداد نمایشگاهی به صورت تخصصی و عمومی تا پایان سال جاری در شهرک نمایشگاه های بین المللی یزد خبر داد.

احمد قافی صبح امروز در جمع برخی خبرنگاران استان حاضر شد و با اشاره به اهمیت آغاز دوره جدید فعالیت نمایشگاهی در این استان، اظهار کرد:‌ پس از برگزاری چهار نمایشگاه موفق در فصل بهار، به دلیل نصب سیستم‌های سرمایشی و تهویه جدید سالن، در ماه‌های تیر و مرداد نمایشگاهی برگزار نشده است.

وی افزود:‌ طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است از ابتدای شهریور ماه با تصویب کارگروه توسعه صادرات استان بیش از ۳۰ عنوان نمایشگاهی در قالب ۲۵ رویداد برگزار شود و تقویم نمایشگاه یزد به صورت فشرده تا پایان سال اجرایی می‌شود.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی یزد تکمیل بخش دیگری از کمربند سبز اطراف نمایشگاه و آماده سازی سالن موقت نمایشگاهی در فضای باز را از دیگر اقدامات انجام شده و در دستور کار دانست و گفت:‌ امیدواریم عملیات ساخت ۱۲ هزار متر سالن مسقف و پیشرفته نمایشگاه یزد در ماه های آتی شروع شود.

قافی در پایان ارتقای سطح کیفی و کمی نمایشگاه‌ها را از مهمترین اهداف نمایشگاه یزد عنوان کرد و بر لزوم مشارکت شهروندان در برنامه های فرهنگی نمایشگاه تاکید نمود.