🔰افتخاری دیگر برای صنعت، معدن و تجارت استان یزد:

🔰افتخاری دیگر برای صنعت، معدن و تجارت استان یزد:تجلیل از مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران به عنوان برگزیده صنایع معدنی کشور

در بیست ‌وهشتمین سالروز ملی صنعت ‌ومعدن که صبح یکشنبه ۱۰ تیرماه مصادف با روز ملی صنعت و معدن با حضور مسئولان دولتی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی در سالن اجلاس سران برگزار شد از مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران به عنوان برگزیده صنایع معدنی تجلیل به عمل آمد.

✍️ در این مراسم که با حضور دکتر علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر دهقانی‌فیروزآبادی معاون علمی‌وفناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، دکترصادقیان مدیرکل صنعت، معدن وتجارت استان یزد و دیگرمسئولان برگزار شد، شرکت فولاد الیاژی به عنوان برگزیده صنایع معدنی کشور شناخته شد.

در این مراسم مهندس محمد کمال زاده لوح و تندیس زرین روز ملی صنعت و معدن را به عنوان شرکت برتر فولادی از دکتر عباس علی‌آبادی وزیر صمت دریافت کرد.

گفتنی است شرکت فولاد آلیاژی با اتخاذ سیاست‌ها و تدابیر ویژه موفق شد در بین شرکت‌های بزرگ معدنی‌وصنعتی فعال در این حوزه در سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب به نام جهش تولید با مشارکت مردم مزین شده است؛ به عنوان برگزیده و شرکت برتر انتخاب شود.

┄┄┄┄┄┄❅✾❅┄┄┄┄❅🇮🇷❅┄┄┄┄┄❅✾❅┄┄┄┄┄┄